Život je boj.....
.....nikdy ho nikdo neulehčí.

REKLAMKY PIŠTE-ZDE-

ZÁPIS SBÉNEK JE -ZDE-

ANIMAČKY DĚLÁM-ZDE-

JMENOVKY DĚLÁM-ZDE-

HODNOTÍM BLOGY-ZDE-

PŘIHLÁŠKY DO SONP-ZDE-

DĚLÁM NÁPISY-ZDE-

HLÁSNI FOR KILL609-ZDE-

LÍBÍ SE TI MŮJ BLOG? Ano x Ne

Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Duben 2010

je mi to líto

21. dubna 2010 v 13:34 | kill609 |  Blog

Ahoj,nemůžu chodit na blog-nestíhám,ruším přidávání článků a už je nebudu přidávat.Blog zůstane pro okrasu.Až budu mít čas,něco sem přidám.vaše killinka609#*<3...............


Tenhle článek je tedáááááááá hustej

11. dubna 2010 v 21:30 | kill609 |  Celebrity
COVER STORY: Justin Bieber - Jeho manažer zatčen! - foto


Špatnou pověst dělá Justinu Biberovi jeho manager Scooter Braun. Minulý týden byl totiž zatčen a na krku má dvě závažná obvinění: Ohrožení veřejného bezpečí a Maření policejního jednání.

Co se vlastně stalo? Jim Roppo, jak se Scooter jmenuje vlastním jménem, pomáhal Justinovi na jeho cestě ke slávě a když se při tom několikrát ocitl na hraně zákona, vždycky ji překročil!

Na jednom z prvních Justinových vystoupení se mu například zdálo, že přišlo málo diváků. Neváhal se proto převléknout za policistu a Justina přímo na podiu zatknout. Chudák Justin ho vůbec nepoznal a všemožně se bránil, že nic neprovedl! Skandál byl ale na světě a zpěvákova popularita díky němu mnohonásobně vzrostla!

S převlékáním má manažer zkušeností mnohem víc: Na koncertě v nákupním centru se převlékl za šéfa tamní ochranky a "svým zaměstnancům" nakázal, aby na akci vpustili jednou tolik lidí, než bylo povoleno. V přeplněné budově tak mohlo dojít k obrovské tragédii!

Naštěstí ale Scootera odhlalil skutečný šéf ochranky a zavolal na něj policii! Ještě než Justin stačil vyjít na pódium, byli muži zákona na místě, akci zrušili a darebného manažera si odvedli v poutech s sebou.

Nyní je sice Jim Roppo alias Scooter Braun na svobodě, brzy ho však čeká soud a vypadá to, že už došla trpělivost i Justinovi. "Nejspíš se poohlédnu po jiném agentovi," prohlásil, když odhalil, co je jeho manažer zač! Bylo by na čase...Pozastavuji

1. dubna 2010 v 8:21 | kill609 |  Blog
Ahojky,musim na chvilku pozastávkovat-mrzí mě to,jedu na chalupu.